speaking (general) English language course

Start speaking English in the first lesson!

Learn grammar without memorization

  • Easy and clear rules for using language constructions
  • Simple situational grammar for the study of language structures

Memorize new words easily

  • The words used in the context remain in memory
  • "In your dictionary all the necessary words to communicate in any real situations"

Just communicate in class

  • Conversational practice & mdash; most of the lesson
  • Speak English and improve your language skills

Spoken English

gain the skill of successful communication in any situation

speak English even if you are a beginner

grow professionally and career in international companies

speak freely and confidently without hesitation due to lack of theory

stay comfortable in any country, because English is the language international communication

discussions and conversations in class to gain the ability to formulate quickly their sentences in English

моделювання житєвих ситуацій для отримання впевнененості при використанні своєї англійської

original audio and video materials for easy perception of Englishlanguages

70 hours of classroom classes for any level

2 lessons per week for 60 minutes in a group of up to 6 students

certificate of completion of the course upon successful completion of the final testing

Try our lesson!

Just send an application. We will invite you to a trial session. For you it is free

Need more information about the course?

The following article will answer most of the questions.

Ймовірно, зараз Ви часто зустрічаєтеся з англійською мовою в повсякденному житті. Спілкування в подорожах, нові знайомства на відпочинку, відрядження, зустрічі з англомовними колегами і партнерами, контракти з іноземними замовниками або постачальниками, освіта за кордоном, вільний доступ до будь-яких ресурсів в Інтернеті. Деякі професії або посади сьогодні взагалі неможливі без володіння англійською мовою. Кожен з нас може ще довго продовжувати список застосування англійської мови в житті, але зрозумілим є те, що процеси глобалізації не зупинити, як і країна, кожна окрема людина стає суб'єктом міжнародних відносин і ми всі розуміємо, що англійська мова стала необхідною навичкою сучасної успішної людини.

Так з'явився окремий курс — розмовний курс англійської мови. Основною метою такого курсу є швидке освоєння навику вільного спілкування англійською мовою. Адже ми записалися на курси, щоб навчитися розмовляти якомога швидше! Рівень не має значення: є курс для початківців, курс для середнього рівня, а також для просунутих.

Але згадується наш досвід вивчення іноземної мови в школі, університеті, і ми сумніваємося, а чи можливо це? Можливо. В основі розмовного курсу англійської лежить комунікативна методика — одна з останніх знахідок в області вивчення мов. Її суть полягає в тому, щоб, не витрачаючи часу і сил на занурення в складні лінгвістичні правила мови, швидко навчитися вільно спілкуватися на знайомі теми: про свої плани, бажання, уподобання, звички, про своє хобі, заняття, роботу, сім'ю, поділитися цікавою історією, запитати про щось, або попросити щось зробити та ін.

Це можна порівняти з тим, як дитина вчиться розмовляти рідною мовою: починаючи з простих речень, її мова поступово ускладнюється та через кілька років вона вільно розуміє та розмовляє на будь-яку тему з урахуванням свого віку. Але правил використання різних мовних конструкцій її ніхто не вчив. Ви правильно зрозуміли, вже з перших занять, незалежно від Вашого рівня, Ви почнете слухати англійську мову та розмовляти. Так, спочатку це будуть прості речення, іноді з невеликими помилками, але це буде саме той потрібний навик, який дозволить Вам впевнено почувати себе в англомовному середовищі. Погодьтеся, адже краще сказати просто і зрозуміло англомовному співрозмовнику, ніж, не сказати взагалі нічого, посилаючись на те, що Ви погано володієте англійською. І вже на перших заняттях Ви відчуєте задоволення від можливості самостійно висловлювати свої думки англійською мовою, а також розуміти співрозмовника.

Ця методика відрізняється від тієї, з якою ми зустрічаємося в загальноосвітній школі або університеті. Ми протягом тривалого часу вивчаємо англійську в школі, потім у вищому навчальному закладі, і все одно маємо великі труднощі у вільному спілкуванні англійською мовою. На це звернули увагу провідні світові лідери в галузі вивчення англійської мови (Oxford, Cambridge) при розробці нової комунікативної концепції. Така методика змінила роль викладача, який більше не читає нецікавих лекцій і не змушує заучувати правила: вони просто осягаються самими учнями, іноді навіть без явного пояснення. Заняття фокусуються на діалогах між учнями - проходить цікаве і живе обговорення, викладач лише іноді підказує та коригує мову учнів. Важливе значення має форма навчання — група до 6 учнів одного рівня та віку. Індивідуальна форма навчання стає менш ефективною, заняття виглядають сумними: одному учневі нецікаво і складно комунікувати з викладачем, який знаходиться в "іншій ваговій категорії".

Теми в підручниках підібрані таким чином, щоб максимально охопити повсякденне життя — таким чином моделюється навик успішного спілкування в реальному житті. За відгуками наших учнів, такий підхід в навчанні дозволяє їм вже на початкових рівнях підтримувати розмову з англомовними людьми. Ось чому в Logos English Studio в повній мірі на розмовних курсах використовується саме комунікативна методика. Саме правильний підхід до вивчення англійської навіть "з нуля" для дорослих дозволяє отримувати результати у відносно короткі терміни.

Questions left?

We'll answer them over the phone!